Apie mus

Apie mus

 Parfumelit.lt – tai kvepalų ir dekoratyvinės kosmetikos internetinė parduotuvė. Čia pirkėjai gali  įsigyti originalių parfumerijos prekių pačia palankiausia kaina. Siūlomi kvepalai ir dekoratyvinė kosmetika yra 100% originalios, autentiškos ir kokybiškos prekės, kurios  yra importuojamos iš Europos Sąjungoje esančių didmenininkų, tiekiančių prekes visiems didiesiems kosmetikos ir parfumerijos prekybos tinklams. Mūsų asortimentas nuolat papildomasįvairiomis naujovėmis.

Mūsų požiūris į verslą yra rimtas: mes keliame sau aukštus reikalavimus, norėdami užtikrinti patogų apsipirkimą ir greitą prekių pristatymą.  Mes gerbiame kiekvieną savo klientą ir stengiamės, kad tarpusavio ryšys būtų paremtas pasitikėjimu, stengiamės, kad kiekvienas  mūsų klientas liktų patenkintas ir rekomenduotų mus savo kolegoms ir  draugams.

Mes visada išklausysime Jūsų pageidavimus bei pasiūlysime tai, ko Jūs ieškote. Tikimės, kad mūsų internetinė parduotuvė pateisins jūsų lūkesčius, ir norėsite čia sugrįžti dar ne vieną kartą.

Mūsų tikslas - jūsų svajones paversti realybe.

Parfumelit.lt - vieta, kurioje tarp gausybės  kvapų visuomet surasite naujų bei savo pamėgtų aromatų!

 

Parfumelit.lt

Kolektyvas