Prekių grąžinimas

Grąžinimas

 

  El.parduotuvė “www.parfumelit” įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu www.parfumelit.lt nurodytoms specifikacijoms.

 

Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Negrąžinami pinigai už tas prekes,  kurios tyčia ardėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.

Klientas gali pateikti reikalavimą dėlnetinkamos kokybės prekių tik per 7 (septynias) kalendorines dienas nuo jų pristatymo. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote. Norėdamas grąžinti netinkamos kokybės prekę, Klientas privalo laiku pranešti apie tai  el. paštu: sales@parfumelit.lt.

Klientas sumoka už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o  „parfumelit.lt“, įsitikinęs, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina Klientui patirtas pristatymo, grąžinimo išlaidas bei už prekę sumokėtą sumą. Klientas ant grąžinimo siuntų turi nurodyti siuntėjo adresą. “parfumelit.lt“ neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti.  Pinigai grąžinami per 5 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekė pasiekia mus.

Kai kurio tipo prekės yra negrąžintinos pagal LR Ūkio ministro įsakymo Nr. 217 „Dėldaiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ 18 punktą. Tikslus negražintinų prekių sąrašas yra kintantis ir galioja užsakymo pildymo dieną.

Atsisakymo teisė

  Remiantis ES Nuotolinės prekybos direktyva, Klientas turi teisę per 7 (septynias) darbo dienas po prekės pristatymo atsisakyti savo užsakymo ir grąžinti prekes.

Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, jos negali būti naudotos, atidarytos ir turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos iš “parfumelit.lt”. Klientui tenka prekių grąžinimo išlaidos ir rizika.